Niezawodne unity stomatologiczne
SIGER seria S (modele S30, S60, S90)

Więcej informacji...
Wyposażenie i funkcjonalność

Niezawodne rozwiązania pneumatyczne, bogate wyposażenie standardowe

Unity stomatologiczne Siger serii S – linia S30, S60 i S 90 to modele o stabilnej konstrukcji zawierającej elementy wyposażenia wysokiej jakości. Spluwaczka, kolumna konsoli i lampa operacyjna wbudowane są na stabilnym module hydrogrupy. Blok spluwaczki jest sztywno stabilnie zamocowany do podłoża i wraz z fotelem stanowi stabilne stanowisko pracy zespołu stomatologicznego.

Konfiguracja unitów Siger serii S podobnie jak innych serii dostarczanych na rynek Europejski jest bardzo bogata. Standardowo zarówno mikrosilnik, rękaw turbinowy jak i skaler wyposażone są w światło LED. Wersje unitów Digital przystosowane są do rozbudowy o wewnątrzustny moduł skanera cyfrowego o otwartej strukturze. W każdym z unitów istnieje możliwość zabudowy separatora amalgamatu i nowoczesnych systemów ssących zawierających zawór spluwaczkowy unitu.

Wpływ na wysoką jakość oferowanego sprzętu ma wiele czynników. Nowoczesna fabryka zlokalizowana w „zielonym eco mieście Zhuhai” w pełni wykorzystująca zautomatyzowane linie technologiczne obsługiwane przez system robotów. Zamówienia realizowane w trybie dostaw kontenerowych – minimalizacja kosztów transportu. Centra dostaw części zamiennych zlokalizowane w Unii Europejskiej.