Innowacyjne systemy sterylizacji - autoklawy SIGER 
3 lata gwarncji

Więcej informacji...
Najczęściej zadawane pytania?

Słuzymy pomocą w doborze autoklawu!

Różnice występują w funkcjonalności, pojemności i stopniu zautomatyzowania procesu oraz możliwościach automatycznej archiwizacji. Wszystkie modele posiadają wymagane certyfikaty i są dopuszczone do użytkowania na terenie Polski i Unii Europejskiej. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą lub kontakt z naszym konsultantem w celu omówienia różnic i doboru właściwego autoklawu do potrzeb użytkownika.

Wszystkie elementy autoklawów są wielokrotnie testowane przed montażem, autoklawy przed zakończeniem produkcji poddawane są wszechstronnym testom. Do produkcji stosowane są elementy pochodzące od renomowanych dostawców. Zachowanie takiego trybu produkcji owocuje powstaniem produktu objętego wieloletnią gwarancją producenta. W Polsce gwarantujemy zachowanie ciągłości pracy autoklawów, szybka dostępność materiałów eksploatacyjnych oraz części i autoryzowany serwis.

Autoklawy Siger produkowane są w dwóch szeregach pojemnościowych 17 i 23 litry. Odpowiada to podziałowi na gabinety i kliniki stomatologiczne oraz centa medyczne (również z udziałem stomatologii).